velo-sport.sumy.ua

Велосипедисти Сумщини, об'єднуйтесь!

Сьогодні: 28 березня 2024, 21:09

Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]




Створити нову тему Відповісти  [ 42 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1, 2, 3
Автор Повідомлення
ПовідомленняДодано: 16 грудня 2014, 22:18 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 24 грудня 2012, 21:08
Повідомлень: 184
Звідки: с.Степне
Велосипед: CANNONDALE TRAIL 7
ser_velton написав:
Бегунов у нас хоть отбавляй вот с велосипедистами проблемка.Которые способные проехать больше сотни.

а чому проблема проїхати сотню, я от наприклад на початку листопада їздив на покатуху, то проїхав більше 100 км. Тому я б із задоволенням приєднався до Вас.
Prizrak, а я залюбки зклав би вам компанію, бо давно не бігав.
До речі, я в 2009 році коли був в Миргородському р-ні по роботі, то я одного разу вирішив пробігтись, вставши раненько вийшов на двір, а зранку було так гарно з прохолодою, але коли став бігти трусцою, то стало і душнувато. Коли прибіг назад, то пішов прийняв літній душ і так добре стало, що це не передати словами. а вже після душу я поснідав і почав працювати.
Хоч я тоді вперше так пробігся більше 5 км, то відчував себе добре, а особливо після душу, то це було Супер!!! :good: :good: :good:
Взимку я ще не бігав, і до того ж в мене немає такого взуття, щоб бігати в таку пору, проте я був би не проти побігати з кимось за компанію. :wink:
Я теж люблю сам кататися, чи побігати, а інколи буває, що хочеться в компанії, бо так веселіше і кілометраж долається швидше, аніж в одиночку. :)

_________________


Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 16 грудня 2014, 22:27 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 31 серпня 2012, 21:48
Повідомлень: 1003
Велосипед: leader foks и Спец заказ-хвз
Вот и истинный ответ.Прокатить за 20 км нажратся и потусить с девушками,велик как приложение.Я вот до товарища не могу дозвонится.Нашего Тысячника вроде и цели одинаковые.А на трене очень редко вместе катаемся.Я только приветствую когда люди просят пехали поехали.Сам такой шо б с кем то скоперыроваться и ездить.Бо это круто ездить обьемными дистанциями.


Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 16 грудня 2014, 22:30 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 31 серпня 2012, 21:48
Повідомлень: 1003
Велосипед: leader foks и Спец заказ-хвз
А еще можно и сменами ездить, делать между собой промежуточные финиша.Это очень интересно.Просто у нас народ любит сильно по матрасить.И не пропустить ни один продуктовый магазин.А я вот люблю трени.И буду ездить.Просто я посмотрел сколько людей,тратят свое здоровье на выпывку и прочую не нужную атрибутику.Во вред своему здоровью.И понял шо надо ездить пока ездицо.Это мое.Это движение жизнь и скорость.А будите в Запорожье с удовольствием составлю компанию.


Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 17 грудня 2014, 20:38 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 24 грудня 2012, 21:08
Повідомлень: 184
Звідки: с.Степне
Велосипед: CANNONDALE TRAIL 7
ser_velton написав:
А еще можно и сменами ездить, делать между собой промежуточные финиша.Это очень интересно.Просто у нас народ любит сильно по матрасить.И не пропустить ни один продуктовый магазин.А я вот люблю трени.И буду ездить.Просто я посмотрел сколько людей,тратят свое здоровье на выпывку и прочую не нужную атрибутику.Во вред своему здоровью.И понял шо надо ездить пока ездицо.Это мое.Это движение жизнь и скорость.А будите в Запорожье с удовольствием составлю компанию.

я теж підтримую такі покатухи, а випивка посеред покатух - то вже несерйозно.
Я коли повертався в своє село після покатухи, то відразу поїхав в бар і сам випив пів літри пива без закуски до пива, бо дуже вже хотілося чогось такого випити, і мені після цього стало краще, бо після такої поїздки в мене тоді пересохло в роті. а от коли і ще хотів вдома попити пивка, то як не дивно, мені аж гидко стало пити, так і не допив того пива, якого собі налив в чашку.

_________________


Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 17 грудня 2014, 22:22 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 31 серпня 2012, 21:48
Повідомлень: 1003
Велосипед: leader foks и Спец заказ-хвз
Alen Rid
В любом магазине есть очищенная вода.На крайняк можно обойтись пепси-от пепси писать хоцца.А на очищенной длительное время можно ехать без остановок ну и организм лучше работает.В последнее время езжу на очищенной воде.Раньше хлебал простую с крана.А легенды про пиво и водку чушь полнейшая.Хотя деды наши бывшие велогоны на пиве только и ездяют.Сам диву даюсь как так можно? :D :D :D
Так шо очищенная вода на марафонах и тренях рулит.


Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 20 грудня 2014, 17:15 
Офлайн
ПРАВЕДНИК
Аватар користувача

З нами з: 02 лютого 2009, 20:20
Повідомлень: 1513
Изображений: 708
Звідки: г.СУМЫ..
Велосипед: Много и разные
На марафонах и тренях ТОЛЬКО вода и рулит!!!Остальное гробит организм --это Вам скажет любой ветеран(Теслер,Голуб,Титаренко)алк. применяеться в особых случаях и в особых пропорциях с другими напитками неалк.

_________________
Движение - это жизнь,но двигать нужно не только ногами и руками но и мозгами!!!


Догори
 Профіль Персональный альбом  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 27 березня 2015, 20:59 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 14 вересня 2007, 22:27
Повідомлень: 622
Изображений: 366
Звідки: Сумы
Приглашаю всех желающих на тренировку или просто прокатиться по шоссе в субботу 28 марта, 10-00, Роменское шоссе, пост ГАИ.


Догори
 Профіль Персональный альбом  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 27 березня 2015, 21:08 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 08 жовтня 2012, 11:30
Повідомлень: 4601
Изображений: 3421
Велосипед: Whistle
Увы, в субботу заняты на панщине!

_________________
¡и⊥ʎdʞ ин ʞɐʞ ,ɐнɔɐdʞǝdu qнєиж ("Ню-ню")


Догори
 Профіль Персональный альбом  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 27 березня 2015, 21:36 
Офлайн
CyclePhil
Аватар користувача

З нами з: 22 травня 2006, 09:42
Повідомлень: 14150
Изображений: 2207
А я в будни накатался так, что завтра займусь йогой - постою на спине )

Кстати, с погодкой вы не прогадали. Главное по Роменке далеко не заезжайте, при восточном 10м/с трудно остановицца, но возвращацца будет тоскливо )

_________________
Пингвины - это зажравшиеся ласточки...


Догори
 Профіль Персональный альбом  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 27 березня 2015, 22:08 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 31 серпня 2012, 21:48
Повідомлень: 1003
Велосипед: leader foks и Спец заказ-хвз
Сегодня ветра нажрался в уматень.Ща звездочки считаю.


Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 28 березня 2015, 09:01 
Офлайн
ПРАВЕДНИК
Аватар користувача

З нами з: 02 лютого 2009, 20:20
Повідомлень: 1513
Изображений: 708
Звідки: г.СУМЫ..
Велосипед: Много и разные
Ветер для того что б потренироваться и не париться,ну конечно по Роменской трассе далее 33км ездить пока ненужно ,далее 2км убитой дороги(но латать начали ).Сегодня за две тренировки надо добить -99км.

_________________
Движение - это жизнь,но двигать нужно не только ногами и руками но и мозгами!!!


Догори
 Профіль Персональный альбом  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 28 березня 2015, 21:29 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 14 вересня 2007, 22:27
Повідомлень: 622
Изображений: 366
Звідки: Сумы
Сегодня в эту ветренную погоду действительно было не комфортно тренироваться и после круга на роменке перебрались в город. Катались по Луке и Барановке. Ветер был но не так как в поле да и по хорошему асфальту котилось класно.


Догори
 Профіль Персональный альбом  
Відповісти з цитатою  
Показувати повідомлення за:  Сортувати за  
Створити нову тему Відповісти  [ 42 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1, 2, 3

Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 3 гостей


Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі

Вперед:  
cron
Працює на phpBB® Forum Software © phpBB Group
Український переклад © 2005-2015 Українська підтримка phpBB
{ MOBILE_ON }
Разработано и поддерживается сообществом "Velo-minus-Sport", г.Сумы, Copyright © 2006-2016
director@velo-sport.sumy.ua